Dantų balinimas

Dantų emalio spalva keičiasi dėl daugelio priežasčių: tai dažančių produktų vartojimas (pvz.: kavos, arbatos, tabako ir pan.), įvairios dantų traumos, antibiotikų vartojimas, paveldimumas, senyvas amžius ir kt. Nustatyti tikslią pakitusios dantų spalvos priežastį yra labai svarbu, nes nuo to priklauso dantų balinimo efektyvumas.

Svarbu žinoti, jog plombinė medžiaga nekeičia spalvos, todėl išbalinus gausiai plombuotus dantis, jie gali likti dėmėti. Todėl norintiems balintis dantis, šią procedūrą rekomenduojame atlikti prieš dvi savaites iki estetinio plombavimo.

Dantų balinimas – tai paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui pasigražinti savo šypseną. Tai moderniausia, saugi ir nekenkianti dantims procedūra.

Dantų balinimą galima atlikti 2 būdais:

Kapomis (namuose, 7 dienų po 2 valandas į dieną)
Klinikoje (atlieka gydytojas, procedūros trukmė 1 valanda)
Balinant dantis namuose, kapos padengiamos specialia balinančia žele konsistencijos medžiaga ir dedamos ant dantų 2 valandoms. Kapos yra pagamintos iš minkštos, elastingos medžiagos ir nesukelia burnoje diskomforto jausmo.


Tyrimai parodė, kad balinimas, naudojant vandenilio peroksido turinčią pastą, gydytojui odontologui prižiūrint, nekenkia nei dantims, nei dantenoms.

Kai kurie žmonės balinimo metu patiria dantų jautrumą, kitiems laikinai padidėja dantenų ar dantų jautrumas. Šie simptomai paprastai praeina po kelių dienų.

   
Odontologijos klinika "Joladenta" (2015)

Darbo laikas: I-V: 08:00 - 20:00; VI - susitarus su gydytoju.